lektorka-kimakovaSom absolventka odboru anglistika a amerikanistika. Po úspešnom ukončení VŠ som mala vyše rok a pol možnosť pracovať ako tlmočníčka a prekladateľka pre MV SR - odbor azylová politika a popritom ako lektorka anglického jazyka. V súčasnoti pracujem ako kontrakt manažérka v personálnej agentúre, koordinátorka pre Fínsko, Grécko, Cyprus a Francúzsko, občasne ako externá  prekladateľka pre MV SR a opäť lektorka AJ. (+ viac info)

Vo voľnom čase, rada čítam psychologické knihy, pečiem, korčuľujem a plávam. Milujem cestovanie, spoznávanie nových kultúr a interkultúrnych odlišností. Počas štúdia som brigadovala v Anglicku, Grécku, Francúzsku a na Cypre, kde sa mi podarilo úspešne urobiť interkultúrny výskum zameraný na postoje Grékov, Britov a Francúzov k ich tradičným zvyklostiam a poverám. Za najväčší úspech doteraz považujem ukončenie VŠ, vodičský preukaz a odhodlanie v 17 rokoch vycestovať do zahraničia za prácou.

Malý detail na záver - už od 15 roku života som vážne závislá na angličtine a trvá to dodnes.

Tel.č.: +421907 430 094+421907 430 094

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.